Menu

Usługi

Zapewniamy wysoką jakość usług transportowych i spedycyjnych na terenie kraju oraz za granicą.
Nasze wyniki świadczą o naszych możliwościach! 700 nadwozi wymiennych,  80 pojazdów marki DAF, SCANIA i VOLVO,
ponad 10 000 zleceń rocznie, ponad 10 mln przejechanych km rocznie.

Transport i spedycja zawsze na czas!

VIVE Transport to jedna z największych spółek transportowych w Polsce. Jesteśmy jedynymi specjalistami w transporcie z zastosowaniem nadwozi wymiennych. Jako jedyni w kraju mamy ich ponad 800. Jesteśmy dumni z naszego taboru, który pozwala nam zdobywać nagrody i wyróżnienia za lojalność klientów.

Nasz tabor jest dostosowany do wykorzystywania w codziennych dostawach do sieci handlowych. Już dzisiaj obsługujemy klientów sieciowych, których ambicją jest zastosowanie naszych nadwozi w dystrybucji do swoich klientów i sieci handlowych.

Dowiedz się więcej o naszej flocie

Za sprawną pracę załóg pojazdów odpowiadają nasi wykwalifikowani dyspozytorzy oraz kierowcy.
Ich pracę wspierają najnowocześniejsze i najlepsze technologie informatyczne oraz systemy telemetryczne, pozwalające na sprawne zarządzanie firmą w zakresie obsługi transportu i rozliczania czasu pracy kierowców.

 • Podwójna obsada kierowców

 • Systemy FMS Transics i SPEED

 • System monitoringu GPS pojazdów oraz naczep

 • Szybka reakcja dyspozytorów

 • Nowoczesne centrum zarządzania

 • Bezpieczeństwo

Każdy ładunek jest przez firmę ubezpieczony do wartości:

 • 600.000 EUR

  ubezpieczenie ładunków kabotażowych

 • 300.000 EUR

  na warunkach OCP transportu międzynarodowego

 • 200.000 PLN

  na warunkach OCP transportu krajowego

Ubezpieczają nas Towarzystwa Ubezpieczeniowe Gothaer i InterRisk.

VIVE Transport to spółka, która jako jedna z niewielu w kraju jest twórcą rozwiązania o nazwie „Klaster transportowy” do którego zaprosiliśmy inne podmioty dysponując tym samym możliwością współpracy z taborem ponad 1200 pojazdów. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom pojazdy w różnych miejscach Europy natychmiast po konkurencyjnych cenach.

W ramach swojej działalności spółki logistyczne Grupy VIVE oferuje swoim klientom możliwość obsługi transportu morskiego, lotniczego i kolejowego. Naszym najnowszym rozwiązaniem dla klientów jest oferta obsługi tzw. „Nowego Jedwabnego Szlaku” tj. obsługa transportu kolejowego z Chin a także testowana ostatnio możliwość dostaw do krajów „Bliskiego Wschodu” z wykorzystaniem rozwiązań kolejowych i transportu drogowego.

Jeżeli masz pytania lub chcesz złożyć zlecenie, skontaktuj się z naszym Działem Spedycji, który tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą z zakresu spedycji

Kontakt

mapa

Usługi drobnicowe

W ramach partnerstwa oferujemy Państwu możliwość dystrubucji palet w ruchu krajowym i międzynarodowym. Korzystna oferta cenowa skierowana jest dla klientów posiadających wielu małych klientów oczekujących dostaw w różne miejscu kraju i Europy. Istnieje też możliwość dystrybucji paletowej do krajów poza Unią Europejską 

Współpraca z firmami kurierskimi

Nasze rozwiązania IT pozwalają nam na dobrą komunikację oraz rozwiązania z zakresu dostaw kurierskich. W tym przypadku to klient podpisuje umowę z daną firmą kurierską więc w prosty sposób jest w stanie zarządzać swoją „ostatnią milą” w łańcuchu dostaw

 

 

Spółka VIVE Logistic Services oferuje Państwu możliwość rozwoju Waszego biznesu poprzez usługi logistyczne oparte na magazynie zlokalizowanym w Kielcach. Oferujemy usługi składowania, kompletowania oraz usługi dodane oraz pełną obsługę opartą na filozofii współpracy 3PL oraz 4PL. Do usług magazynowych oferujemy kompleksową obsługę wraz z opieką nad transportami oraz co szczególnie ważne – zwrotami od klientów.

 • Dla sieci handlowych

  Wieloletnie doświadczenie spółek logistycznych grupy VIVE pozwala nam na oferowanie usług dla sieci handlowych. W ramach naszych usług prowadzimy obsługę magazynową ale także dystrybucję do odbiorców wraz z harmonogramem i dedykowanymi pojazdami oraz aranżowanie i obsługę obsługi importowej dla klientów oczekujących kompleksowej usługi od fabryki do ostecznego klienta.

 • Dla dystrybutorów

  Nasza oferta dla dystrybutorów oparta jest na kompleksowej obsłudze ich klientów. Pracujemy w oparciu o najnowsze narzędzia IT dlatego tez w łatwy i klarowny sposób jesteśmy w stanie obsługiwać wszystkie nawet najtrudniejsze zlecenia. Dla wymagających klientów mamy rozwiązania „szytę na miarę”

 • Dla producentów

  My prowadzimy twój magazyn a ty skupiasz się na swoich produktach. Oferujemy kompleksową obsługę logistyczną dla producentów wraz z możliwością rozwoju na nowych rynkach w oparciu o nasza sieć drobnicową oraz dostawami nadwoziami wymiennymi BDF

 • Dla e-commerce i omnichannel

  My prowadzimy twój magazyn a ty skupiasz się na swoich produktach. Oferujemy kompleksową obsługę logistyczną dla producentów wraz z możliwością rozwoju na nowych rynkach w oparciu o nasza sieć drobnicową oraz dostawami nadwoziami wymiennymi BDF

 • Dla Eksporterów

  Wiele firm poszukuje zaufanego partnera, który zapewni bezpieczeństwo dostaw do jego nowych klientów. W swojej ofercie VIVE posiada możliwość zapewnienia nie tylko usług logistycznych na rynku krajowym ale także rozwój twojego eksportu. W ramach naszych działań świadczymy usługi transportu i spedycji drogowej, morskiej kolejowej czy lotniczej.